KURUMSAL

Web tasarım teknolojileri ve bu teknolojinin gereksinimleri olan hosting, sunucu, isim tescil ve seo hizmetleri gibi internet üzerinden yapılabilecek her işlem için hizmetimiz mevcuttur. Hizmetlerimiz Hakkında Bir Listeleme Yapacak Olursak;

 • Web Tasarım
 • Hosting
 • Sunucu
 • Marka Tescili
 • Domain Tescili
 • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
 • Google Danışmanlığı
 • İnternet Reklam Danışmanlığı
 • Google Adwords İşlemleri
 • Seo Makale Yazımı
 • E-Ticaret Yazılımları

WEB TASARIM

Son teknolojiye uygun, mobil ve seo uyumlu web siteleri yapan firmamız, her yeniliği takip ederek, bu yenilikleri web sitelerine uygulayan, aynı zamanda önceki yapılan web sitelerinede bu teknolojiyi entegre eden ender firmalardan biridir. Tasarımını yaptığımız web siteler için seo çalışması yapmakla birlikte, aramalarda üst sıralara çıkabilecek çalışmalarıda web sitelerine entegre ediyoruz.

HOSTİNG

Web sitelerin çalışması için gerekli olan hosting yine bizim tarafımızdan aktif edilmektedir. Bu hosting hizmeti kendimize ait, yüksek güvenlik önlemleri alınmış sunucularımızdan verilmektedir.

SUNUCU

Sunucu hizmeti, hosting yeterli gelmeyen web siteleri için gerekli olan, yine firmamız tarafından kurulumu yapılarak aktif edilen bir hizmettir. Sunucularımızın kapasiteleri ve özellikleri isteğe bağlı olarak ayarlanabilir özelliklerdedir.

DOMAİN TESCİLİ

Web sitelerin çalışması için gerekli olan ve .com .net - .com.tr gibi uzantılara sahip domainler yine bizim tarafımızdan tescil edilerek müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Müşterilerimiz dilerse web sitelerinde kendi domain adreslerini kullanabilirler. Tescil ettiğimiz domainlerin süre takiplerini ve diğer işlemlerini biz takip ederek, müşterilerimizin domain kaybından oluşacak zararlarını koruma altına almış bulunuyoruz.

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU (SEO)

Web sitelerin üst sıralarda çıkması için gerekli olan bir çalışmadır seo. Seo optimizasyonu olmayan siteler aramalarda üst sıralarda çıkmaz. Birçok kriter içeren seo çalışmaları yine bizim tarafımızdan yapılmakta ve takip edilmektedir. Seo çalışması hem kendi yaptığımız web sityeleri, hemde diğer siteler için yapılmaktadır.

GOOGLE DANIŞMANLIĞI

Web siteler için gerekli olan birçok özelliği içinde barındıran Google Servisleri'ni kullanabilmek için profesyonel desteğe ihtiyacınız olacak. Biz bu servisleri kullanabilmeniz için danışmanlık hizmeti veriyoruz.

İNTERNET REKLAM DANIŞMANLIĞI

Birçok Firma ve arama motoru, sitelerine reklam almaktalar. Bu reklamların yönetimi, ve reklamlardan gelir elde edebilmek için epeyce bir bilgiye sahip olmanız gerekir. İnternet reklamları konusunda uzman ekibimiz size bu hizmeti vermektedir.

GOOGLE ADWORDS REKLAMLARI

Google Dwords, reklamverenler ve reklam alanlar için vazgeçilmez bir sistem. Google adwords'e reklam verebildiğiniz gibi, kendi sitenizde'de bu reklamları yayınlayarak para kazanabilirsiniz. Bu reklam paylaşımından gelir elde edebilmeniz, verdiğiniz reklamların size geri dönüşümünün olabilmesi için herzaman profesyonel desteğe ihtiyacınız olacak. Bu destek bizim tarafımızdan verilmektedir.

SEO MAKALE YAZIMI

Seo için vazgeçilmez bir kural web sitenize seo dostu yazılar eklemenizdir. Bu yazı ve makaleler teknik açıdan seo uyumlu olmalıdır. Böyle bir seo makalesi yazabilmeniz için seo teknikleri hakkında bilginiz olması gerekir. Bu teknik bilgiye sahip ekibimiz seo makalesi yazma hizmeti vermektedir.

E-TİCARET YAZILIMLARI

Günümüzün vazgeçilmez ticari şekli elektronik ticaret (E-Ticaret) ttir. E-Ticaret yapabilmeniz için öncelikle profesyonel bir e-ticaretsitenizin olması gerekmektedir. Bu teknolojiye sahip siteler firmamız tarafından yapılmaktadır.

logo 0549 363 93 93 7 /24 Destek Hattı E:Mail: yasin@senysn.com

Tevfik İleri Mah. Gönül Sok. NO: 4/16 Pursaklar / Ankara


E-Bülten

Güncel Duyurularımızdan Haberdar Olmak için E-Bülten Listemize Kayıt Olun.